Roudnické vinobraní 2016

v sobotu 23. září 2017 v zámeckém areálu v Roudnici nad Labem

Praktické informace pro návštěvníky akce

Akce se koná přímo v centru města Roudnice nad Labem - v areálu zdejšího barokního zámku a v jeho blízkém okolí.
 • Místo konání, prodej vstupenek na místě

  V pokladnách Vám budou vstupenky vyměněny za identifikační náramky. Pokud nemáte vstupenku z předprodeje, můžete si ji zde zakoupit.

  Název pokladny Umístění Služby
  Pokladna 1, Očkova ulice přístup z centra města, blízko ke scéně Nádvoří Pouze úhrada vstupného na místě
  Pokladna 2, Očkova ulice přístup z centra města, blízko ke scéně Nádvoří Pouze úhrada vstupného na místě
  Pokladna 3, Očkova ulice přístup z centra města, blízko ke scéně Nádvoří Pouze úhrada vstupného na místě
  Pokladna 4, Očkova ulice přístup z centra města, blízko ke scéně Nádvoří Pouze výměna vstupenek z předprodeje za náramky
  Pokladna 5, Michálkova ulice přístup od Bezděkova, blízko k hlavní scéně Pouze úhrada vstupného na místě
  Pokladna 6, Michálkova ulice přístup od Bezděkova, blízko k hlavní scéně Pouze výměna vstupenek z předprodeje za náramky
 • Identifikační náramky a vstup do areálu

  Vstup do placené zóny bude povolen po předložení vstupenky, vytištěné elektronické vstupenky nebo elektronické vstupenky v mobilním zařízení (dále jen Vstupenka).

  Každý návštěvník akce obdrží po předložení Vstupenky v pokladním místě u vstupu identifikační náramek. Tento náramek ho opravňuje ke vstupu do areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se do něj vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný, při poškození je zcela neplatný, a to bez náhrady škody. Náramek neobdrží děti do 6 let.

  Při placení vstupného na místě návštěvník obdrží rovnou náramek (bez vstupenky).

  Vstupenka pozbývá platnosti po prvním načtení čárového kódu případně po odtržení kontrolního útřžku v pokladním místě u vstupu do areálu.

  Chraňte Vaše vstupenky před kopírováním. Vstupenka i elektronická vstupenka jsou ceninami a jejich padělání je trestné. Akceptována bude pouze taková Vstupenka, která bude předložena jako první. Jakákoliv další předložená Vstupenka stejného identifikačního čísla bude považována za neplatnou, bez ohledu na to, kdo ji předloží.

 • Seznamte se prosím s návštěvním řádem akce

  Vstupem do areálu projevujete souhlas s návštěvním řádem akce, který je umístěn na tomto webu a zároveň je k dispozici na pokladnách.

 • Vstup se zvířaty

  Z bezpečnostních důvodů vstup psů a jiných zvířat do areálu festivalu není povolen. Neplatí pro asistenční a slepecké psy.

 • Focení a natáčení

  Je nám líto, ale je zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamů vystoupení umělců na jednotlivých scénách, a to i pro vlastní potřebu. Jako pořadatelé jsme smluvně vázaní k tomu, že hudební nebudou žádným způsobem zaznamenávána profesionální záznamovou technikou.

  Jsme rádi, pořizujete-li si vzpomínkové fotky z akce, a to s jakýmkoliv fotografickým vybavením. Musíme však kontrolovat, zda nedochází k pořizování záznamů účinkujících. Pokud jste profesionálním fotografem nebo máte reference z obdobných akcí a rádi byste fotili i u nás, zkuste požádat o vystavení akreditace pro novináře a fotografy na emailu promo@roudnicke-vinobrani.cz. Žádosti o akreditace budou uzavřeny 10 dnl před akcí.

 • Kde zaparkovat

  Využívejte dostupné běžné parkovací plochy v ulicích města.

 • Hlavní pořadatel a první pomoc

  Sídlo hlavního pořadatele a profesionálního zdravotníka je ve stanu u pódia Hlavní scény (vpravo). V případě jakýchkoliv problémů či potřeby pomoci během akce se naváhejte obrátit na pořadatelskou nebo bezpečnostní službu (označeni visačkou nebo uniformou).